Bridal Atelier Pallada

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card

Контакт

Опис

Студио Pallada постои од 2008 година, за десет години подоцна да прерасне во Ателје Pallada. Дизајнерот и стилист со неговиот тим од Pallada, имаат многу успешни проекти со македонски и балкански ѕвезди, вршејќи комплетна услуга за стајлинг коса, шминка и одличен аутфит.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Bridal Atelier Pallada?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.