Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Star okov ekompanija formirana vo 2006 godina i se bavi so prodazba na site vidovi okov za mebel, lizgacki plakari. Izrabotka na aluminiumski vrati, razni vidovi racki za mebel. Se naogame do fontanata vo Gradskiot park.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од STAR-OKOV?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.