Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Пекара ЧЕЧЕ се занимава со производство на бели пецива, лиснати, кроасани, мини пици.... Примаме нарачки за пити, погачи, кифли и друго на телефон 078/430473. Со сметка над 350 денари, доставата е бесплатна.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Pekara Cheche?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.