Slatkirnica ALFA 1

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА Cashback - картичка

Контакт

Опис

Ви нудиме широк асортиман на секогаш нови и квалитетни модели на слатки за различни прилики за вашите најмили. Кај нас можете да најдете модели за вашите дечиња од 0 до 14 години. Атрактивните слатки и квалитетните состојки од кои се изработени се само причина повеќе да не посетите на нашето продажно место во старата чаршија на улица Јане Сандански број 17.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Slatkirnica ALFA 1?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.