Detski Butik MARTAS

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 08:00 - 20:00
  Сабота 09:00 - 15:00
 • Контакт
  mob: +389 70 211 304
 • ID на Трговски Партнер
  36302780

Опис

БУТИК МАРТАС ПОСТОИ ОД 2002 ГОДИНА.
ВО БУТИК ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ МОЖЕТЕ ДА СЕ СНАБДЕТЕ СО КВАЛИТЕТНА ДЕТСКА ГАРДЕРОБА И СО ОРТОПЕДСКИ ДЕТСКИ ОБУВКИ ОД ДСМ ОРТОПЕДИКА. НИЕ СЕ НАОЃАМЕ ВО СТРОГИОТ ЦЕНТАР НА ГРАДОТ, НА УЛИЦА ,,ИЛИНДЕНСКА 40'' СПРОТИ КАФЕ БАР
МИНИСТЕРСТВО.
ПОВЕЛЕТЕ ВЕ ОЧЕКУВАМЕ.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Detski Butik MARTAS?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.