Halo Beauty - Centar za ubavina i zdravje

Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Вторник 16:00 - 20:00
  Среда - Петок 12:00 - 20:00
  Сабота 10:00 - 14:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36302774

ОписЗА НАС

Опуштете се во пријатниот амбиент во нашиот центар додека за вашата убавина се грижи стручен тим за подобро изгледате и подобро се чувствувате.
НАШАТА ЦЕЛ Е ДА ВЕ ИСПРАТИМЕ СО ШИРОКА НАСМЕВКА!

Центар за убавина и здравје HaloBeauty располага со солени соби во кои сите sидови се обложени со сол.Ние ви нудиме престој во солена соба кој позитивно делува на вашето здравје и убавина.Како и солена соба за масажи. Срцето на солените соби е Halomed халогенераторот кој е еден од водечките брендови на халогенератори во светот.

Наш партнер е и козметичката куќа Etre Belle кој го диктира стандардот за истражување за нега на кожата. Засновани на иновативни активни состојки со индивидуални приспособени третмани кои се создадени да донесат максимални совршени резултати за секој тип на кожа.

Ги нудиме и Аqva Detox пакети од америчкиот бренд CellSpa. Спа маникир и педикир со ароматерапија и како финиш на убави негувани нокти е гелот и лакови од америчкиот бренд O.P.I.

Во посебни понуди за вас ќе ги издвоиме
Третмани за подобрување на состојбата на кожата за цело тело кои го поттикнуваат процесот на самолекување и оздравување во организмот. Терапијата со ДермаРолер се прави со напредна "microneedling" постапка која ја стимулира кожата сама да се обновува и лекува на сосема природен и потполно сигурен пат, а резултатот е мазна, блескава и здрава подмладена кожа. Серумите од линијата "Professional" во комбинација со ДермаРолерот, го подобруваат внесот на активни супстанци до 500% повеќе од класичното аплицирање на креми за кожата.

Закажете бесплатна консултација.Нашиот стручен тим е секогаш тука само за вас да одговори и реши доколку имате проблем со вашата кожа. Кожата е огледало на нашето здравје,каква ни е кожата такво ни е здравјето.
За преглед на сите наши услуги и тековни акции посетете ја нашата веб страна: http://halobeauty.mk/
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Halo Beauty - Centar za ubavina i zdravje?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.