Cashback & Shopping Points

  • 3% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис


Goblen PVC e kompanija koja sto postoi na pazarot od 1989 godina. Kaj nas mozete da najdete prozorci i vrati vo najrazlicni boi. Profilite na kompanijata Goblen se so mnogu visok kvalitet. Isto taka se i lesni za odrzuvanje.PVC proizvodite na Goblen se dizajnirani so vrven kvalitet, bezbedna, zvucna i termo izolacija, izdrzlivost, cvrstina, moderen izgled za stambeni i delovni objekti. Nie sme predstavnici i na brendovite TAURUS i ALUPLAST. Za da bidete sigurni vo dolgorocna investicija i vo pokvaliteten zivot vasiot izbor neka bide Goblen PVC. Nie se naogjame na ulica Kozjak 1 ( sproti Gradskata Bolnica).
Povelete Ve ocekuvame.
 GOBLEN PVC është kompani e cila daton ne treg që nga viti  1989.Tek ne mundeni të gjeni Dyer dhe Dritare me ngjyra të ndryshme.Profili i kompanisë është me kualitet të lartë njëkohësisht janë lehtë për mirëmbajtje.
Ne bashkëpunojmë me brendet e PVS TAURUS DHE ALUPLAST.
Që të jeni të sigurt ne investime afatgjate zgjedhja e juaj le të jetë GOBLEN PVC.
Gjendemi në rrugën Kozjak nr.1  Kumanovë,përballë Spitalit te qytetit.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од GOBLEN-PVC?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.