Cashback & Shopping Points

  • 3% + 3,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Хостелот се наоѓа на одлична локација, домаќин на многу познати музички групи, како и гости од целиот свет. 
 Секоја од собите е со посебен мотив, и истите можете да ги добиете при вашата резервација. Собите се опремени со wi-fi, посебен тоалет, тв. Самиот хостел располага со кујна и место за одмор.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Homstel LOG INN?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.