Vulkanizer GOLDSTAS

Cashback & Shopping Points

  • 3% Cashback + 5% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

ГОЛДСТАС е салон за продажба и поправка на гуми, се наоѓа наспроти "Руска Црква" во Битола. 
На пазарот постоиме повеќе од 15 години. Нудиме голем избор на гуми од сите познати брендови (Matador, Sava, Tigar, Windforce, Michelin, Uniroyal, Continental и др.)
Покрај квалитетната и брза услуга, располагаме со нови и прецизни машини за брзо и квалитетно балансирање.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Vulkanizer GOLDSTAS?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.