Gostilnica Kumanovska Sofra

Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 08:00 - 00:00
  Сабота - Недела 08:00 - 01:00
 • Контакт
  tel: +389 31 488 400
 • ID на Трговски Партнер
  36302758

Опис


Нудиме голем избор на домашни и интернационални јадења, свежо подготвени во нашата кујна од тимот на искусни готвачи. Кај нас можете да ги пробате традиционалните македонски салати, супи и чорби, специјалитети со месо.
Гостилница Кумановска Софра е совршено место ако барате неверојатна храна и незаборавно искуство. се наоѓа на старата добро позната локација на ул. Ленинова 13, спроти стар Палас.
Повелете Ве очекуваме

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Gostilnica Kumanovska Sofra?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.