Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 19 - Авто-пералници
 • 2% + 2,5 Авто-делови
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 09:00 - 16:00
  Сабота 10:00 - 15:00
 • Контакт
  mob: +389 70 374 707
  mob: +389 70 900 190
 • ID на Трговски Партнер
  36302748

Опис

Firmata Sofija 99 od Bosilovo postoi veke 16 godini i se zanimava so prodazba na avto delovi i traktorski delovi. Vo sklop na firmata raboti i avto peralna. Vo sekoe vreme vo nasata firma mozete da dobiete se sto vi e potrebno za vasite vozila, i delovi za vasata zemjodelska mehanizacija.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од SOFIJA 99?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.