AVTO VIZA ELIZABETA Prilep

Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Недела 09:00 - 20:00
 • Контакт
  ул.Киро Ќососки бр.2 mob: +38979342129
 • ID на Трговски Партнер
  36302741

Опис

Повелете во нашиот салон за ламинат.Нудиме високо квалитетен ламинат за во вашите домови,канцеларии,работни простории.Широка палета и видови на бои на ламинатот.Сите видови на пластични,алуминиумски и медиапански лајсни и топлотни и звучни изолации.Авто Виза Елизабет е застапник и  врши продажба на PRECIOSA накит од највисоко квалитетен накит на пазарот.Preciosa е основана 10 Април 1948 година и моментално е една од најзначајните производители и извозници од индустријата за производство на Чешки кристал и накит низ повеќе од 60 години PECIOSA го изградила името на пазарот како производител на Чешки кристал и камчина за накит со висок квалитет.Како што Чешкиот кристал е познат по својата брилијантност и сјај,кубичните цирконски камчина за накит исто така можат да ги подобрат највисоките можни оптички својства. Заеднички именител на овие исклучителни својства е апсолутно невидливата,мајсторска обработка заради која PRECIOSA добила интернационално реноме.Името PRECIOSA е изведено од латинскиот јазик и значи скапоценост,вредност..

Не можете да ја најдете вашата нарачка од AVTO VIZA ELIZABETA Prilep?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.