Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис


Infinity VR Club е уникатен забавен клуб во Прилеп кој нуди играње игри во виртуелна реалност.  Клубот е опремен со  2 сета на професионална опрема HTC VIVE . Во просторот располагаме и со други друштвени игри ( пикадо, твист, караоке, игри на твбокс и борд игри. .Во рамките на клубот може да се организираат и роденденски забави за деца почнувајќи од 8 до 18 год . Располагаме и со прожектор и озвучување за организирање на разни презентации..Капацитетот на гости е до 45 гости.  Повелете посетете не  искористете ги предностите и имајте незаборавна забава !

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Infinity VR Club?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.