Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Прв избор за пневматици во Охрид, за патнички, лесни и товарни возила. Широка палета на избор на зимски и летни пневматици од светски познати производители, достапни за сечиј џеб.
Повелете, Ве очекуваме!!!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од TUBELES?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.