Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Услови

Дополнителни попусти и погодности за B2B соработка. Слободно контактирајте не.

Опис

ПИРГАНОСКИ ДООЕЛ  е фирма која се занимава со пакување на угостителски шеќер за потребите на сите типови угостителски објекти. Кафетерии,пицерии...
Воедно се занимаваме и со трговија со алкохолни и безалкохолни пијалоци и се што е потребно за работата на еден угостителски објект се разбира со конкурентни цени.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Pirganoski?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.