FLORENSA EKSKLUZIV

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Цвеќара Флоренса, веднаш до слаткарница Јулија на 3 македонска ударна бригада, ве очекуваме со многубројни креативнии идее и за родендени и прослави на вашите блиски

Не можете да ја најдете вашата нарачка од FLORENSA EKSKLUZIV?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.