Pekara BALKAN LUKS

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Пекара БАЛКАН ЛУКС е со долгогодишно искуство во пекарството и изготвување на специјани торти , слатки и колачи. Имаме сите видови на пецива , слатки и торти. Секоја ваша желба можеме да ја направиме и се што треба е да ни ја кажете.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Pekara BALKAN LUKS?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.