Frizersko Studio V Queen

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Вршење на фризерски и козметички услуги:


шминкање
невестински фризури
шишање
фарбање
депилација
нијансирање на коса
надградба и третмани на коса
кератин третмани.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Frizersko Studio V Queen?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.