BILNA APTEKA & ZDRAVA HRANA

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

 Во нашата билна аптека може да најдете се од здрава храна,козметика, чаеви,етерични масла,суплементи,додатоци, тинктури, зачини.
Со користење на Cashback картичката кај нас добивате дополнителни бенефиции како наши лојални потрошувачи.
Повелете!
Ве очекуваме!
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од BILNA APTEKA & ZDRAVA HRANA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.