Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 08:00 - 00:00
  Сабота - Недела 08:00 - 01:00
 • Контакт
  mob: +389 75 244 075
 • ID на Трговски Партнер
  36302680

Опис

Прекрасниот Ресторан Шапе кој се наоѓа под падината на Бушева Планина во близина на центарот , Нашата кујна ќе ве одушеви, ќе ви понуди незаборавна перспектива на македонската национална кујна, започнете ја вашата авантура тука... Беспрекорна услуга комбинирана со одличен и широк избор на свежо припремена храна, традиционални и интернационални јадења, предјадења, широк избор на пијалоци и десерти.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Restorant Shape?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.