Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Vo nasiot butik mozete da izberete fustani, kosuli, pantaloni, suknji, sakoa i raznoviden ostanat izbor za ponezniot pol. Raspolagame so golemi konfekciski broevi. Se naogame vo strogiot centar na gradot, na plocnikot. Povelete !

Не можете да ја најдете вашата нарачка од REBEKA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.