Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА Cashback - картичка B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 09:00 - 20:00
  Сабота 09:00 - 15:00
 • Контакт
  mob: +389 70 381 249
 • ID на Трговски Партнер
  36302671
 • Card Pick Up
  Кај овој Трговски партнер можеш да си обезбедиш Cashback Card.

Опис

Бутик MONTOBENE – Куманово, е застапник на српскиот Бренд MONTOBENE кој е основан во 1995 год. и успешно работи со производство и продажба на машка модна конфекција. Врвен дизајн и квалитет посебно се истакнува во спортска, елегантна и кежуал креација.
          Исто така сме застапници и на модната куќа Cameleon од Србија, која е основана во 1997 год. и произведува и продава женска и машка облека и долен веш.
         Дизајнот, квалитетот и цената на нивните производи се пристапни и конкурентни на пазарот. Едноставен препознатлив стил баран од потрошувачите.
         Hие се наоѓаме на улица Народна Револуција, спроти Biana Trade. Повелете, ве очекуваме.


  

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Butik Montobene?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.