Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 09:00 - 21:00
  Сабота 10:00 - 20:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36302670

Опис

Продажба на машки , женски и детски тренерки ..
Ние ја имаме најдобрата понуда на машки, женски и детски патики и тренерки! 
За нас императив да станеме водечка компанија за спортска опрема на нашиот пазар.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од AJDI KOMERC JULE?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.