Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Среда, Петок 08:30 - 20:30
  Четврток 08:30 - 19:30
  Сабота 09:00 - 19:00
 • Контакт
  mob: +389 71 238 178
  mob: +389 71 221 220
 • ID на Трговски Партнер
  36302631

Опис

За краток период Бутик Мони стана омилена дестинација на сите оние кои сакаат да се во чекор со модата.Нудиме внимателно одбрана облека за младата популација од Грција,Турција,Италија.Јакни,фустани,кошули, 
модерни модели на фармерки,панталони и сакоа,маици и за мажи и жени,тренерки.Повелете посетете не.
Работиме со висок квалитет и со светски брeндови !
Paco & Co
Polo- Ralph Lauren 
Tommy Hilfiger
Louis Park


 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Butik MONI?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.