Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Ресторан Трио се наоѓа на на една од најубавите места во Македонија и тоа  во с.Теарце, која плени со зеленило и убавини од падините на Шар Планина. Во Ресторан Трио ќе ве услужат со добра скара од сите видови на месо, риба, ладни и топли предјадења, пица, и сето тоа смешано со квалитетни вина како и алкохолни и безалкохолни пијалоци. Може да се пофали со една од најубавите шарски плескавици.
Исто така, во Ресторан Трио. можете да уживате во пријатен ручек или вечера, како и да се организираат разни веселби од типот на крштевки, популарните тетовски мекици, и друг тип на забави. Целата убавина накрај е зачинета со Cashback и Shoping Ponts.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од RESTORAN TRIO?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.