Pizzeria AKVARIUM

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис


Пицеријата се наоѓа во најстрогиот центар на Кочани, веднаш покрај скалите што водат низ коридорот на пицерии, со видик на главното шеталиште.
Пица, пастрамајлија по ваша желба и барање испорака до вашиот дом, пријатна и безбедна игротека за вашите деца.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Pizzeria AKVARIUM?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.