Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Салонот за теписи АСТРА-Б се наоѓа во Кичево, во близина на ОУ “Санде Штерјоски”. Постоиме на пазарот веќе 23 години и располагаме со широк асортиман на производи: теписи, патеки, подни мушами, трпезариски маси, бамбусни маси, лулашки, корнизи и завеси(зебра, вариолајт). Теписите се од турско производство, врвен квалитет, уникатни дезени, само кај нас со најниски цени. Ве покануваме да го посетите нашиот изложбено-продажен салон, да се уверите во квалитетот на нашите производи и услугата што ви ја нудиме.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од ASTRA-B?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница. CashBlack Week Double Cashback: myWorld.com, travelWorld.com и Partners кои не се обележани со Double Cashback се исклучени.