Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 08:00 - 20:00
  Сабота 08:00 - 16:00
 • Контакт
  mob: +389 70 438 592
 • ID на Трговски Партнер
  36302590

Опис

Постоиме 26 години, BENVISTO FASHION, Бутик за машка облека со традиција и препознатливи Брендови за секој маж.
Издвојуваме бренд МЕГА, АФИШ, Cornali...
Локацијата е идеална и достапна за секој во центар на битолска чаршија. Имаме соработка за можност за плаќање на рати. И Се разбира, топло добредојден попуст за најголемата куповна заедница во светот.
Посетете не и добијте CB и SP при секое ваше пазарување кај Нас.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од BENVISTO FASHION?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.