Cashback & Shopping Points

 • 3% + 4 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 08:00 - 20:00
 • Контакт
  mob: +389 70 438 592 - Goran Sobevski
 • ID на Трговски Партнер
  36302589

Опис

BENVISTO e водечки Бутик за машка гардероба со традиција од 26 години. кој овозможува избор за секој маж со стил.
Лоциран во стара битолска чаршија. 
Нудиме ексклузивни брендови на фармерки, тренерки, поло маички, сакоа од брендовите: Дисквер, Филипплеин, Calvin Kein, Marco Polo, Tom Tailor.
Посетете не и уживајте во предностите на најголемата куповна заедница при секое ваше пазарување кај нас.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од BENVISTO?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.