Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Бутик за продажба на женска гардероба.Повелете и изберете го вашето парче гардероба по најповолна цена.Располагаме со голем избор на фустани,панталони,сукњи,маици и кошули од најмалите до најголемите броеви.          
OOPS....Не ви кажавме каде се наоѓаме.Улица "Ленинова"бр.2 спроти градскиот плоштад.
И не заборавајте да ја понесете вашата САSH BACK картичка.Ве очекуваме.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Butik Oops?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.