Cashback & Shopping Points

 • 2% + 2,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Вторник, Четврток - Петок 09:00 - 21:00
  Среда, Сабота 09:00 - 17:00
 • Контакт
  Оливера
  mob: +389 75 451 541
 • ID на Трговски Партнер
  36302581

ОписПарфимерија ДИВА се наоѓа во центарот на Прилеп и ви нуди најголем избор на парфеми од познати светски брендови како и козметика за подобар изглед.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Parfimerija Diva?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.