Kozmetichko studio Laurel Bjuti

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис


Фризерско козметички салон Лаурел Бјути ги нуди следните услуги :
- Масажа
- Депилација
- Педикир - Маникир
- Фризерски услуги
- Профи Шминка
- Третман на лице 
Посетете го нашиот салон и искористете ги предностите на CashBack.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Kozmetichko studio Laurel Bjuti?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.