DZIDZI MIDZI KALI

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Prodavnicata nudi golem izbor na ukrasi, accesoaris, igracki, skolski pribor, tasni, novcanici i podaroci. Se naoga vo Porta Vlae od vnatresnata strana. 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од DZIDZI MIDZI KALI?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.