Salon za ubavina JASMINA

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Во студио за убавина ЈАСМИНА може да добиете целосен третман за понежниот пол.
Нудиме повеќе услуги:
Стрижење (машки/женски)
Фризури
Шминка
Надградба на нокти
Депилација
Третман на лице
Педикир
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Salon za ubavina JASMINA?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.