Cashback & Shopping Points

  • 2,5% + 1 по 6500 MKD Купување

Опис

Ве молиме прикажете го кодот на касата со цел рачно внесување на истиот!

Fiorella Rubino е италијанска брза модна марка со жив, урбан и трендовски стил, специјално дизајниран за жени со големина 46 и повеќе, кои се уверени во своето тело.

Колекциите се издвојуваат за нивната смела и чувствена личност, комбинирајќи го квалитетот и страста за детали по прифатлива цена. Локација на продажниот салон е Ramstore Mall приземје.

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.