Cashback & Shopping Points

  • 2,5% + 1 по 6500 MKD Купување

Опис

Ве молиме прикажете го кодот на касата со цел рачно внесување на истиот!

Max & Co. е италијански бренд кој е дел од групацијата Max Mara.  Проект посветен на младите жени кои имаат изграден сопствен личен стил. Линии составени од фустани, додатоци и идеи за слободно мешање создавање на нови и трансверзални јазици и кодови. Динамичен, љубопитен, еклектичен, разигран и свесен начин на живот, каде што традицијата е комбинирана со креативно и технолошко експериментирање со облици, материјали и бои: Made in Italy квалитет во комбинација со стил, гламур и интелигентен дизајн.

Бренд кој за заштитно лице ја има една од најпознатите стилистки и модни блогерки, вистинска модна икона Olivia Palermo. Нејзиниот стил и препознатливост му додаде на уникатност на брендот. Локација на Max&Co е во Ramstore Mall приземје.

 

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.