Cashback & Shopping Points

  • 1% + 1 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

ДЕЛИКАТЕС М маркетите постојат 30 години во Битола, конкурентни на пазарот со ниски цени и огромен асортиман.
Деликатес М маркетите се наошаат на Партизанска 104, Ацо Караманов вр.4 (над Студентскиот дом), ул. Пеце Божиновски (наспроти Џамијата) и Булевар Васко Карангелески (Ремо).
Новина во нашите маркети се Cashback картичките, со кои вашите пари вредат повеќе. Доколку не поседувате, со задоволство ќе Ви дадеме бесплатна Деликатес Cashback картичка, која важи и на дополнителни десетици илјади локации низ светот.

Ве очекуваме, за да ве увериме во нашата квалитетна услуга и професионална работа.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од DELIKATES M?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.