Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Мебел Алаџови функционира од далечната 1999 година. 
 

Кај нас може да најдете голем асортиман на уникатен мебел за секојдневна употреба. Разни видови маси, столици, комоди, спални, гарнитури, лежаи по ваша мерка.


Примаме порачки и изготвуваме планови за вашиот уникатен мебел.
 
Вршиме бесплатна достава до вашите домови низ цела Македонија и надвор од Македонија.
 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од ALADZOVI MEBEL?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.