Cashback & Shopping Points

 • 7% Cashback Deal* Сега 7% наместо 3% Cashback Валиден од 01.6.2023 до 15.6.2023
 • * Со Cashback Deal, ги откупувате вашите Shopping Points и ви се припишува повеќе Cashback. За да го направите тоа, мора да имате доволно Shopping Points на вашата сметка на myWorld, кои ќе бидат откупени во myWorld за Cashback Deal.Потоа, вашите Shopping Points автоматски ќе се одземат од вашата сметка на myWorld.

 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник 09:00 - 20:00
  09:00 - 20:00
  Вторник, Четврток - Сабота 09:00 - 20:00
  Среда 10:00 - 20:00
  Недела 09:00 - 21:00
 • Контакт
  Julijana Neshkoska
  075939777
 • ID на Трговски Партнер
  36302461

Опис

Модата, убавината и посветеноста на вашиот беспрекорен изглед се дел од нашиот карактер кој се грижи за вас ! Одличен избор на најсовремена мода за мажи, за сите ваши значајни пригоди и прослави. Ве очекуваме !

Не можете да ја најдете вашата нарачка од SCANDAL?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.