Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Среда, Петок - Сабота 08:00 - 18:00
  Четврток 18:00 - 18:00
  Недела 00:00 - 00:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36302440

Опис

Nasata kompanija e osnovana 2015 godina i se zanimava so proektiranje, inzinering, izvedba i servis na instalacii za centralno greenje, solarni sistemi i vodovod.
Isto taka vrsime instalacija, montaza i servis na solarni sistemi za produkcija na sanitarna topla voda.
Instalacija, montiranje i servis na sistemi za centralno greenje na gas, peleti, nafta, elektricna energija, drva i podno greenje

 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од TERMO-B SISTEM?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.