Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 по 6500 MKD Купување
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 10:00 - 17:00
  Сабота 11:00 - 16:00
 • Контакт
  mob: +389 76 489 450
 • ID на Трговски Партнер
  36302386

Опис

El Ninjo е бутик за машка, женска и детска долна облека и чорапи. Се наоѓа во старата Битолска чаршија. 
Се наоѓа во старата Битолска чаршија на ул. Трст бр.2.
Дуќанот е релативно нов (1 година искуство).
Имаме огромен избор на машка, женска и детска долна облека.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од EL NINJO?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.