RENT A CAR DZEEA Skopje

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 1,5 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

РЕНТ - А КАР ЏЕЕА Скопје, како позната и призната рент а кар компанија располага со голем број на возила за изнајмување со и без шофер.
Квалитетот и сигурноста ни се мотив да ве услужиме


 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од RENT A CAR DZEEA Skopje?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.