Cashback & Shopping Points

 • 2% + 1,5 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 09:00 - 19:00
  Сабота 09:00 - 16:00
  Недела 00:00 - 00:00
 • Контакт
  mob: +389 78 267 197 Коста Јарамагов
 • ID на Трговски Партнер
  36302374

Опис

Ројал софт компјутери е фирма формирана во 2014 година и се занимава претежно со продажба на компјутери и компјутерска галантерија,монтажа на видео надзор како и одржување и поправка на компјутерска опрема.Исто така вршиме продажба и на канцелариски материјали и секаков вид на тонер касети.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Rojal-Soft?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.