Cashback & Shopping Points

  • 2% Cashback + 8% На вашата набавка
  • ПРИФАЌА
    Scan & Go
    myWorld Card
    B2B

Контакт

Опис

Спремање домашни веселби, матурски, свадби, родендени. Банкети со разни специјалитети, готвени јадења за фирми, печење на прасиња, јагниња
Контакт: 077 766 940

Не можете да ја најдете вашата нарачка од KETERING KULINAR?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.