Frizerski salon ZEX

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис


Frizerski salon ZEKS Bidete sekogas vo trend so vasite frizuri, tuka sme da gi zadovolime site vkusovi od naj maliot do naj vozrasniot klient, frizuri so vozbudlivi linii i moderen izgled.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Frizerski salon ZEX?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.