Cashback & Shopping Points

 • 1% + 1 На вашата набавка
 • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
 • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Петок 09:00 - 16:00
  Сабота 09:00 - 14:00
 • Контакт
  tel: +389 2 55 12 989
  mob: +389 71 21 81 44 Nikolov Serafim
  +389 70 21 71 30 Donevski Mihajlo
 • ID на Трговски Партнер
  36302313

Опис

Oficijalen Importer i distributer na PAO AVTOVAZ za vozila od programata LADA, za R.Makedonija
Prodazba na novi vozila,prodazba po princip staro za novo,prodazba na polovni vozila..

Не можете да ја најдете вашата нарачка од LADRUS?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.