Cashback & Shopping Points

 • 1,5% Cashback + 12% На вашата набавка
 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Вторник, Четврток - Петок 08:00 - 20:00
  Среда, Сабота 08:00 - 15:00
 • Контакт
 • ID на Трговски Партнер
  36302311

Опис


Секогаш во чекор со модните случувања, со најнови модели и најдобри цени. Бутик Тотем се наоѓа во старата прилепска чаршија во близина на саат кулата. Кај нас ќе пронајдете облека со врвен квалитет.

Повелете ве очекуваме !!

Не можете да ја најдете вашата нарачка од TOTEM?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.