PRIME PIZZA & BURGER

Cashback & Shopping Points

  • 3% + 4 по 6500 MKD Купување
  • ПРИФАЌА Cashback - картичка B2B

Контакт

Опис


Najdobrata Pizza vo Skopje. Nudime sirok izbor na Pizza, Burger, Palacanki, i razni pijaloci. Ve ocekuvame za da ja vkusite nasata hrana. 
WE DO IT WITH PASSION!
Vrsime dostava javete se na 072/644/220

 

Не можете да ја најдете вашата нарачка од PRIME PIZZA & BURGER?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.