NASHE DETE-BOZHINOV

Cashback & Shopping Points

 • 2% Cashback + 15% На вашата набавка
 • ПРИФАЌА
  Scan & Go
  myWorld Card
  B2B

Контакт

 • Работно време
  Понеделник - Сабота 09:00 - 14:00
  17:00 - 21:00
 • Контакт
  mob: +389 72 272 570
 • Интернет / Социјални медиуми
 • ID на Трговски Партнер
  36302277

Опис

Детскиот бутик Наше Детe се наоѓа пред основното училиште Гоце Делчев во Неготино. Со 15 годишна традиција и проверен квалитет ви нудиме се за вашето дете. Посетете не и уверете се.  

Не можете да ја најдете вашата нарачка од NASHE DETE-BOZHINOV?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.