Cvekjara & Gift house Kremisimo

Cashback & Shopping Points

  • 2% + 2,5 На вашата набавка
  • Ќе добиете Cashback и Shopping Points сразмерно од првиот денар. Наведениот износ на SP одговара на купување на 6500 MKD.
  • ПРИФАЌА myWorld Card B2B

Контакт

Опис

Цвеќара и gift house Cremissimo во центарот на Битола, наспроти хотел Епинал предлага аранжирање на свадби, крштевки и останати свечености. Паковање на поклони, цвеќе и цветни аранжмани. Уникатни подароци за родендени и за други пригоди за вашите најсакани.

Не можете да ја најдете вашата нарачка од Cvekjara & Gift house Kremisimo?

* Во зависност од производите кои биле консумирани кај Трговските партнери, може да има варијации во конкретната исплата на маржите за провизија. Затоа не се гарантира точноста на податоците на оваа веб страница.